ביקורות שליליות על מוהלים

FacebookEmailGoogle+Twitter

בדף מוהלים זה תמצאו ריכוז דיווחים שליליים מן העיתונות ומרחבי הרשת על נזקים שגרמו מוהלים לתינוקות, על התרשלות מוהלים במהלך ברית מילה, ועל התנהגות שלילית של מוהלים כלפי הורים ותינוקות. קראו כאן כדי לדעת מאילו מוהלים להיזהר ומאילו פרקטיקות של מוהלים להיזהר.

FacebookEmailGoogle+Twitter
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה אזהרות על מוהלים.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

Or

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

12 תגובות על ביקורות שליליות על מוהלים

 1. מאת אמא‏:

  חוץ מהעובדה שהאתר הזה פשוט הזוי (נתקלתי בו בטעות וצר לי לקרוא את כל המידע הלא מבוסס והמלא בורות ואנטי-דת, למה לא ציינת את המחקרים שבעד ברית מילה מבחינה בריאותית? יש המון כאלה…)

  ולגבי הלכלוכים על ד"ר צ'צ'קס, הוא מל את 3(!) ילדיי, היינו מרוצים מאוד בכל פעם מהמקצועיות, הסבלנות, ההדרכות וההרגעות והטקס השמח. הילד לא צייץ בחיתוך וגם בימים שאחרי.
  אני לא מאמינה לאף מילה שנכתבה פה, אולי אלה מתחרים או קנאים…

  • מאת עיינה‏:

   מסכימה עם כל מילה!!! צ'צ'קס מוהל מעולה. מל את ארבעת בני ואת בן של בת דודה שלי לאחרונה. כולם מרוצים. אף תינוק לא צייץ במהלך הברית או ההרדמה. וצ'צ'קס לא ביקש מאף אחד לצאת מהחדר ויש לנו הכל מצולם. בעלי כירורג בעצמו והיה נוכח כמובן במהלך הפרוצדורה ואמר בדיעבד שמזל שלקחנו את צ'צ'קס והיה שווה כל שקל. מיותר לציין שלא היה דימום אחרי או סיבוך אחר כלשהו.

  • מאת ראם ב.‏:

   אני מכבד את בעל האתר, אך חבל להביא קישורים כ"כ רבים ולא אמינים על רופא מוהל מוכר ומקצועי כמו ד"ר צ'צ'קס.
   אני מכיר רק אותו כמוהל ילדיי ולכן רק עליו אוכל 'לגונן'.
   תומך בכל מילה שנכתבה להגנתו, הוא הראה לי אישית, כאב 'חושש', את כל מהלכי הברית, והתינוק היה רגוע ונינוח, החוויה המלחיצה נתגלתה בזכותו כרגועה וחיובית, והריפוי והתוצאה מעולים.

   אם הייתי נתקל בביקורות השקריות כנראה, אולי לא הייתי לוקח אותו, והייתי מצטער על זה שלא לקחתי אותו, אז שימו לב לאמינות הביקורות שמסתובבות ברשת…

  • מאת לאמא‏:

   הי, לא מצאתי אף מחקר אמין ועדכני התומך במילה מהיבט רפואי, ואינספור מאמרים נגד (האתר הזה מרכז כמה, ויש עוד רבים). תוכלי בבקשה להביא קישור למחקר רפואי רציני אחד מתוך ההמון שדיברת עליהם?תודה..

 2. מצווה מה שאתה עושה פה!
  אנשים תלמדו לשמור על הילדים שלכם ולא לתת לכל רב לחתוך להם

 3. מאת שי‏:

  תודה עזרתם לי מאד להבין מול מה אני הולך להתמודד בעוד מספר ימים , אני אגיע עכשיו יותר מוכן למוהל
  אשאל יותר שאלות
  אבקש תעודות
  אבקש המצלות
  אבדוק אם הוא בודק את הילד לפניי אחריי ( מעקב

 4. מאת מירה‏:

  ממש במקרה הגעתי לאתר ההזוי הזה- וכמו שכתבו פה לפניי- אני מרגישה צורך עז להגן על ד"ר צ'צ'קס- אשר מל את בני היקר לפני כשנתיים, והיינו מרוצים מאוד מאוד מאוד! נכנסנו לחדר ועוד איך, הוא היה רגוע נינוח ושליו, הרגיע אותי, עבד במקצועיות ובדייקנות, הילד לא צייץ! גם לא בלילה! העביר טקס יפה, דתי ומרגש. (וגם קצר וקולע ולא ארוך ומייגע) וכל זאת ללא חבישה כלל.
  תתביישו לכם ככה להכפיש שם של בעל מקצוע כל כך טוב.
  אין לי ספק שאם לא הייתי שומעת עליו דברים טובים (מאנשים "אמיתיים") ואם לא הייתי יודעת מידיעה אישית שהוא מקצוען לא הייתי לוקחת אותו בחיים..וחבל.
  הוא שווה כל שקל.
  אלוקים בשמיים ישלם למי שמשקר ומקלקל פרנסה לבן אדם אחר על לא עוול בכפו.
  נראה לי האתר הזה הוא של נוצרים..

 5. מאת הדס‏:

  חבל שאתם מלהגים גבב של שטויות ומכפישים אנשים רק כדי לגרום לאנשים לא להכניס את תינוקיהם בבריתו של אברהם אבינו שהיא הברית בין האל לבין זרעו של אברהם לדורותיו לעדי עד.
  מי שלא רוצה להיות חלק מהעם שלנו, מוטב לנו שלא ימול את בנו. אנו ממילא לא רוצים אנשים אלה בקרב עם ישראל. מוטב להם להגר מפה לכל מדינה שיבחרו ויותירו אותנו במדינת היהודים היחידה בעולם.
  אגב, אני לא דתיה!!
  ובאשר לד"ר פנחס גונן. הוא מוהל נפלא. 3 מנכדי זכו להימול על ידו. הוא עשה זאת במומחיות. גם ללא כפפות לא היה כל זיהום ותוך 24 הפצע כבר כמעט החלים לחלוטין.
  תתביישו לכם. כל כך קל לרמוס אנשים, להרוס את שמם הטוב, את הקריירה ואת מקור פרנסתם. וכזה מופיע באינטרנט לך תוכיח שאין לך אחות

 6. מאת שששש‏:

  שטויות במיץ!!
  דר קסלר הינו רופא מוהל מהטובים ביותר שיש ושווה כל שקל הברית עברה בלי כאבים והתינוק כלל לא הרגיש ולא בכה!

 7. מאת יונתן‏:

  לא מסכים בעליל עם זה- אוסף של דברים הזויים – ד"ר יפים היה מאוד נחמד – עשה אלחוש בצורה מקצועית ומהירה – כמו גם את הברית עצמה – בני ישן כל הזמן הזה ואפילו לא זז. – והתחיל לבכות רק אחרי כמה שעות כאשר עברה ההרדמה. – כל אחד שאנחנו מכירים עם בן – עשה את הבירת אצלו – שזה מלא אנשים – וכולם ממליצים עליו

 8. מאת רונה‏:

  יונתן שלום.
  חבל לי שאתה מגדיר את החוויה האישית שלי כ"הזויה". שמחה בשבילך על החוויה הטובה, אבל במקרה שלי הכל אכן היה להיפך: ד"ר יפים היה חסר סבלנות מהרגע הראשון, לא אפשר לי להביע חששות ושאלות ונראה כמי שממהר לסיים וללכת.
  לצערי, בני צרח וצרח בלי סוף. בהשוואה לברית של בני הגדול יותר, שנעשתה ע"י מוהל רגיל, הפעם זה היה סיוט מתמשך. כנראה שכל מקרה לגופו וגם כל ילד מגיב אחרת.
  לקחתי רופא כדי לחסוך ממנו את הסבל, אך בפועל – זה ממש לא עזר, אלא להיפך. הצרחות היו קשות ונמשכו זמן רב, גם בזמן הברית וגם לאחריה.
  כנראה שהכל סובייקטיבי, ושוב, שמחה בשבילך שאצלך זה היה אחרת. אני בכיתי ימים רבים לאחר הברית…