עבר ברית מילה ואיבד חצי מהדם בגופו

FacebookEmailGoogle+Twitter

ידיעות אחרונות, 5.10.2006

מאת ערן נבון

רחל ומנחם דוידוב מחדרה היו חסרי אונים. רגע לפני כניסת יום הכיפורים הם הזמינו מוהל כדי שימול את שוהם הפעוט, אבל הניתוח הפשוט הסתבך אל תוך הצום: התינוק החל לדמם בצורה מסיבית, המוהל צפניה לוי לא היה זמין ולהורים לא הייתה ברירה אלא לצעוד לבית החולים.

"שמענו על המוהל הזה דרך חברים", סיפרו מנחם ורחל. "הזמנו אותו אלינו הביתה וכבר כשהוא הגיע ראינו שהוא מאוד ממהר. הוא עשה את הכול בחופזה, עזב אותנו ונסע לדרכו".

אבל תוך זמן קצר שוהם החל להחוויר וההורים הבחינו שאיברו שותת דם. מכיון שהמוהל לא היה זמין, הם נאלצו לצאת מהבית וללכת לבית החולים. וכך כ- 12 שעות לאחר שבנם עבר את ברית המילה כשהוא מדמם ובמצב קשה מאוד, הלכו ההורים ברגל מביתם לבית החולים הלל יפה. "התינוק הגיע אלינו במצב קשה מאוד", שיחזר אתמול מנהל מחלקת ילדים בבית החולים, ד"ר גרשון קרן. "סיפקנו לו מנת דם וטיפול עוצר דימום, וזימנו אורולוג שתפר את הוורידים והעורקיקים הקטנים שדיממו בצורה פעילה".

המוהל, צפניה לוי, אמר אתמול בתגובה: "אני מאוד מאוד מצטער. אני חושב שכנראה היה לתינוק וריד גדול, התחבושת זזה ובגלל זה קרה הדבר. המקרה גרם לי עוגמת נפש רבה". בהלל יפה אומרים כי המקרה לא מצביע בהכרח על רשלנות מצידו של המוהל, אך בהחלט הביעו ביקורת על אופן תפקודו.

==================================

 להלן הכתבה הסרוקה:

עבר ברית מילה ואיבד חצי מהדם בגופו | ידיעות אחרונות, 5.10.2006

FacebookEmailGoogle+Twitter
הפוסט הזה פורסם בקטגוריה כללי.‏ קישור ישיר לפוסט.

כתיבת תגובה

Or

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>